BASIC Prostějov

„Dobyvatelé galaxie – mise Protivanov“

10. 8. 2019 – 18. 8. 2019

Letní tábor pro děti ve věku 7 – 15 let pořádá Spolek ProAktivity ve spolupráci se Studijním centrem BASIC Prostějov.

Táborům se věnujeme již od roku 2009. Od té doby jsme vystřídali několik lokalit, proto kdo s námi jezdí pravidelně, má možnost poznávat různé kouty a krásy naší země a Slovenska, a přitom prožívá léto s partou, kterou už moc dobře zná a ví co od ní očekávat. Důkazem toho jsou táborníci, kteří jsou nám věrni již od našich počátků. Spousta dětí nám vyrostla před očima a tak moc chtěli jezdit na naše tábory, že jsme si z nich vychovali vedoucí a instruktory.

Naše tábory jsou vždy koncipovány tak, aby se všichni účastníci zájezdu bavili po celou dobu. Klademe velký důraz na individuální přístup a vždy hledáme společné řešení tak, aby byly všechny strany spokojeny.

Jsme nezisková organizace lidí, která na táborech vyrostla a chce své cenné zkušenosti předávat dále. Tábor chystáme ve svém volném čase a účastníme se jej v rámci svých dovolených, a to bez nároku na honorář. Veškeré finanční prostředky z přihlášek jdou výhradně na zabezpečení chodu tábora, obnovu a nákup vybavení a materiálu, a také na odměny a cenné výhry pro Vaše děti.

Místo pořádání tábora

Už jsme toho po republice nacestovali opravdu hodně, ale středisko Protivanov, kam se chystáme letos, strčí všechny předchozí ročníky do kapsy.

Uzavřený areál u rybníka v Protivanově. Ubytování v chatkách po čtyřech, bez elektřiny. V noci je však celý areál osvětlený lampami. Sociální zařízení jsou moderní a rozhodně nám nehrozí nedostatek teplé vody. Areál nabízí sportovní hřiště pro fotbal, volejbal, ringo, basketbal, 2 ohniště, halu s krbem, moderní sociální zařízení, rybník (2 ha) vhodný ke koupání, loďky. Kapacita areálu je opravdu enormní, i proto jsme se letos rozhodli právě pro Protivanov. Letos se dostane opravdu na všechny :))

Stravování

Pro všechny účastníky bude zajištěna strava 5x denně s možností si kdykoliv přidat nebo přijít si pro extra porci. Víme totiž, jak náročné to je, když musíte celý den běhat a trápit své hlavičky nad různýma úkoly. Pitný režim po celý den.

Mnohokrát se nám stalo, že jsme trávili tábor v krásném areálu, ale moc nesedla strava. I to bude letos jinak! Všichni jsme příznivci zdravého stravování a školní jídelny jsme vždy brali s rezervou. A tak si kuchyň zajišťujeme sami a už se těšíme, až si nadlábneme bříška těmi nejlepšími pochoutkami, které nám zároveň nebudou kazit naše „plavkové figury“.

Náplň tábora

Program je tvořen s důrazem na rozvoj kreativity, fantazie, pohyb.aparátu, řešení logických úkolů a tajenek, opakování znalostí ze základní školy, a to za podpory Studijního centra BASIC Prostějov. Všichni se bavíme společně, kluci holky, mladí i starší, a vždy nám to perfektně klape.

Program se skládá z volitelných aktivit zahrnující jak výtvarné a umělecké činnosti, divadlo, tanec, sport (rozvoj pohybových vlastností, míčové hry, bojové sporty, parkour), táborové dovednosti, schopnosti přežití, deskové hry a střelbu. Dále potom hry a soutěže v rámci celotáborové hry, táboráky, noční bojovky, stezka odvahy a diskotéky s perfektní aparaturou a karaoke. Podle počasí možný výlet do Moravského krasu a na Rybník Suchý s tobogánem.

Personální zajištění tábora

Jan Dostál – hlavní vedoucí nebo-li “hlavsa”, zakládající člen Spolku ProAktivity. Ti zkušenější ho znají jako „tetu Honzu“. Není tomu dávno, co se po dlouhých letech kočovného života usadil v Olomouci, zplodil dceru a pořídil rodinné kombi. I když poslední roky funguje jako „zlá teta“, nenechte se zmást! Srdce má ze zlata a pro děti by udělal první poslední. Rozhodně ho nic nerozhodí a všechny patálie vždy řeší s rozvahou a chladnou hlavou. Opomenuta nesmí být ani jeho neobvyklá skromnost!

Bc.A. Radek Dostál – náš “kreativec” a programový vedoucí.  Jinak již zkušený designer a grafik, pracující převážně za svitu měsíčku. Říká se, že mu stačí jen pár hodin spánku k tomu, aby mohl celý den naplno fungovat. Je stále vysmátý a vždy má ke všemu co říct. Jeho pohádky na dobrou noc, strašidelné příběhy z lokální mytologie nebo způsob, jakým prezentuje táborákové hry jsou zážitky, na ké se všichni vždy celý rok těšíme. Věříme, že i letos nás překvapí svou výmluvností.

Mgr. Markéta Hajduková – zakládající členka a předseda Spolku ProAktivity, ředitelka Studijního centra BASIC Prostějov, zapálená rekreoložka a také věčná studentka … v současné době si zvyšuje kvalifikaci v oboru Aplikované pohybové aktivity na FTK UP Olomouc. Co může, to zařídí, zajistí, obvolá, dodá, podá, udělá. Manager, sekretářka, nákupčí, telefonistka, dokumentaristka, tisková mluvčí a matka v jedné osobě. Bývalá hlavní vedoucí, pro letošek zdravotnice.

Cena

3.599,- Kč

Pořadatel

Markéta Hajduková
Studijní centrum BASIC Prostějov
Dukelská brána 25/7
796 01 Prostějov
Tel:  605 214 592
Email: prostejov@basic.cz

 
 

Rezervujte místo pro své dítě

Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedené e-mailové adrese nebo telefonu.

773BASIC Prostějov