BASIC Prostějov

Pohádky bratří Dostálů: Bylo nebylo v Protivanově

2. 8. – 9. 8. 2020

Pro děti ve věku 7 – 15 let

Zažij dobrodružství.

Přijmi nové výzvy.

Získej nová přátelství.

 

Děti mají stravu 5x denně a pravidelný pitný režim.

 

Volitelný program

Celým týdnem nás bude provázet celotáborová hra. I tak mají děti téměř každý den možnost zvolit si, čemu se budou věnovat. Na výběr mají vždy z mnoha možností.

Celotáborový program je vždy tvořen s maximálním úsilím stmelovat a učit se si navzájem pomáhat. Starší mladším, kluci holkám. Jsme jeden tým!

Discocvoci

Nebojíme se to roztočit a strhnout celý tábor s sebou! Diskotéky už neodmyslitelně patří k našim tradičním večerním radovánkám. Samozřejmě nesmí chybět mlha, světelná show a ty největší taneční hity!

Lesní tvorové

Sama příroda nám nachystala to nejrozmanitější hřiště! Dnes už děti v lesích moc času netráví, i proto se do něj tak často vydáváme. Víme, že les má své kouzlo jak ve dne, tak i v noci.

Ani déšť nás nezastaví, les nás před ním ochrání.

Showmeni

Tajemná vesmírná stvoření, ztřeštěná taneční estráda, strašidelní noční tvorové nebo místo dopadu meteoritu? Není problém! Umíme si ze sebe udělat srandu i připravit nezapomenutelnou podívanou v rámci celotáborovky. Nic vás nevtáhne do děje víc. O zážitky opravdu nebude nouze…

 

Tábořiště

Areál rekreačního střediska leží 2 km od obce Protivanov (směrem na Boskovice) na mírném svahu obklopeném lesy. Tvoří ho 3,5 hektaru sportovních a rekreačních ploch se zděnými chatami, dřevěnými chatkami, hlavní budovou (kuchyně, jídelna, hala s krbem, sociální zařízení), provozními budovami a parkovacími plochami. Areál je v noci osvětlen, je oplocen, v jeho spodní části tvoří přírodní hranici 2,5 hektarový rybník. K dispozici je asfaltové hřiště na basketbal, malé travnaté fotbalové hřiště, dvě hřiště na volejbal, pískové hřiště na petanque. V areálu jsou dvě ohniště, v případě nepříznivého počasí lze využít krb v hale hlavní budovy.

Kdo jsme

Jsme parta dobrovolníků, sehraný tým, který spolu funguje již 12 let. Na táborech jsme vyrostli, a tak chceme tyto zážitky a zkušenosti předávat dalším generacím.

Jan Dostál – hlavní vedoucí, vedoucí na táboře od roku 2008. Táborový srdcař, pro kterého je maximální satisfakcí dětský úsměv a radost v dětských očích. Je to extrémně kreativní typ, který udělá vše pro to, aby děti zažily co nejvíc nevšedních zážitků na táboře.

Markéta Hajduková – pořadatel táborů od roku 2005. Dříve hlavsa, hlavní vedoucí, nyní zdravuška, hospodář, ekonom. Je vystudovaná zážitková a speciální pedagožka, lektorka a vášnivá rekreoložka.

Termín a cena

Termín:

2. 8. – 9. 8. – 2020

Cena:

3.699,- Kč

Slevy:

200,- Kč sourozenecká sleva

Pořadatel

Mgr. Markéta Hajduková
Studijní centrum BASIC Prostějov
OC Zlatá brána, 796 01 Prostějov
Tel: 605 214 592
Email: prostejov@basic.cz

 
 

Rezervujte místo pro své dítě

Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedené e-mailové adrese nebo telefonu.

902BASIC Prostějov