Tábořiště Hvězdné údolí

Proč Hvězdné údolí?

Protože večer po setmění můžete pozorovat zářící hvězdy, které se nad vámi rozprostírají. Obloha vypadá širší a výsledný dojem je nepopsatelný.

Tábořiště se nachází nedaleko vesnice Božejov, což je příjemnou procházkou asi 1,5 km od obecního úřadu. Božejov je nedaleko Pelhřimova – cca 10 km (kraj Vysočina), takže do civilizace je to, co by kamenem dohodil.

GPS souřadnice

49°21´13.10″N

15°10´11.97″E

A jak tábořiště vypadá?

Na krásné louce jsou postaveny stany s podsadou pro děti či vedoucí s celkovou kapacitou 44 osob. Pokud potřebujete více míst, je možné si postavit vlastní kempové stany.

V tábořišti najdete také vybavenou kuchyň a pro hladové děti hned vedle jídelnu (jídelna a kuchyň se nachází v mobilienhouse). Venkovní umývárna pro špinavé raubíře je umístěna o kousek dál. Záchod je také venkovní a nesplachovací – klasické kadibudky, které hrají všemi barvami. A hlavně se dobře rozeznávají dětem. V tábořišti se nachází také ohniště s posezením.

Co najdete v okolí?

Lesy plné borůvčí! Fialové pusinky dětí na sebe nenechají dlouho čekat. V docházkové vzdálenosti je také rybník na koupání a ve vesnici i obchůdek pro doplnění zásob mlsek.

 

Pronájem

Možnost pronájmu během letních prázdnin.

Pro více informací se na nás obraťte.

 

Správci

Veronika Smejkalová, Zdeňka Masopustová
Naše Aktivity, z. s.
Tel: 725 774 710
Email: tabor.basic@gmail.com